Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "ES mokslinių projektų aplinkos ir gyvybės mokslų srityje parengimo metodologija"

2011-11-03

Seminaras "ES mokslinių projektų aplinkos ir gyvybės mokslų srityje parengimo metodologija"

Kviečiame į š.m. lapkričio 14-15 d. KMTP posėdžių salėje vyksiantį seminarą „ES mokslinių projektų aplinkos ir gyvybės mokslų srityje parengimo metodologija".

Seminaro tikslas  - pistatyti naujienas, susijusias su projektų rengimu, teisingu aplikavimu į ES fondus. Taip pat bus konsultuojami dalyviai individualiai juos dominančiais klausimais.

Seminarą ves Frankas Graage, nuo 1999 m. vadovaujantis nacionaliniams ir tarptautiniams projektams, susijusiems su aplinkos ir gyvybės mokslais.

Kvetimą į seminarą rasite čia...

Seminaro dienotvarkę rasite čia...

Daugiau informacijos:

Tel.: 8 46 398815

El. paštas: monika.zubrickaite@ku.lt

Registracija būtina iki lapkričio 7 d.

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?