Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras „Jungtinių Tautų Organizacijos viešieji pirkimai: galimybės Lietuvos verslui“

2015-04-21

LR užsienio reikalų ministerija kviečia dalyvauti gegužės 5 d., antradienį, 9:30 - 13:30 val. jos organizuojamame seminare „Jungtinių Tautų Organizacijos viešieji pirkimai: galimybės Lietuvos verslui". Seminarą ves iš Jungtinių Tautų organizacijos būstinės Niujorke atvyksianti Viešųjų pirkimų padalinio ekspertė.

Dalyvavimas seminare nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas. Seminaras vyks anglų k.

Registruotis prašome iki balandžio 28 d. el. paštu kristina.biraite@urm.lt nurodant ar pageidaujate individualiai susitikti su eksperte, tel. pasiteiravimui 8 706 52304.

Seminaro programą rasite čia...

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?