Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "Jūsų įmonės intelektinės nuosavybės apsauga"

2011-09-02

Rugsėjo 30 d. 11 val. Europos verslo ir inovacijų tinklas, veikiantis Klaipėdos prekybos,pramonės ir amatų rūmuose, kartu su advokatų profesine bendrija „Šarka, Sabaliauskas, Jankauskas" rengia seminarą „Jūsų įmonės intelektinės nuosavybės apsauga".

Renginio metu bus aptarti prekių ženklo, išradimo ir dizaino, o taip pat autoriaus teisių apsaugos klausimai bei problemos.

Seminaro temos:

  • kokie žymenys gali būti registruojami prekių ženklais, kaip registruoti prekių ženklą norint jį apsaugoti Lietuvoje ir kitose valstybėse efektyviai naudojant lėšas, kokie veiksmai pažeidžia prekių ženklo savininko teises;
  • kokie išradimai gali būti saugomi patentu, kaip gauti patentą Lietuvoje ir kitose valstybėse, kokie veiksmai pažeidžia patento savininko teises;
  • kada ir kaip reikia saugoti dizainą, kokie veiksmai pažeidžia dizaino savininko teises;
  • kaip turi būti sudaromos autorinės sutartys, kokie veiksmai pažeidžia autorių teises.

Seminaro lektorė - advokatė, patentinė patikėtinė Vilija Viešūnaitė. Renginio trukmė - apie 2 val.

Registracija ir išsamesnė informacija tel. (8 46) 390 863 arba el. paštu egle.mikalauskiene@chambers.lt.

^altinis: www.kcci.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?