Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "Kaip uždirbti iš prekių ženklų?"

2011-10-17

Š.m. spalio 11 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko nemokamas seminaras įmonių vadovams „Kaip uždirbti iš prekių ženklų?".

Renginio tematika:

  • Prekių ženklo registravimas. Stiprus ir silpnas prekės ženklas.
  • Prekių ženklų registracijos nauda. Išimtinės teisės.
  • Dažniausiai pasitaikantys prekių ženklų savininkų teisių pažeidimai bei pažeidimų prevencija.

Seminarą vedė advokatas Tomas Jakubauskas. Bendras teisinio darbo stažas - 5 metai. Specializacija: intelektinės nuosavybės teisė, komercinė teisė. Darbo pobūdis: klientų (iš jų užsieniečiai - apie 80 proc.) konsultavimas intelektinės, įmonių, sutarčių, konkurencinės, darbo teisės klausimais, atstovavimas teismuose bei kitose institucijose (pvz., Valstybinime patentų biure, Vidaus Rinkos Harmonizavimo tarnyboje, ES Arbitraže ir t.t.) sprendžiant ginčus ikiteismine tvarka, derybose, mediacijose, sutarčių ir procesinių dokumentų rengimas, nacionalinių ir bendrijos prekių ženklų registracija ir t.t.

Seminaro pranešimai:
1 dalis
2 dalis
3 dalis

Renginio organizatorius: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?