Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras Klaipėdoje "E-viešosios paslaugos: inovatyvūs ir patogūs sprendimai šiuolaikiniam verslui"

2010-11-17

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" kviečia dalyvauti seminare  "E-viešosios paslaugos: inovatyvūs ir patogūs sprendimai šiuolaikiniam verslui", kuris vyks Klaipėdos Registrų centro konferencijos salėje (Baltijos pr. 123/ Minijos g. 123, Klaipėda) š. m. lapkričio 25 d. 13.00 val.

Pranešėjai: VšĮ „Registro centras" ir VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" atstovai.

Dalyvius prašome registruotis.

Seminaro programa
Registracijos forma

Užpildytą registracijos formą atsiųskite el. paštu a.viktoraviciute@enterpriselithuania.com

Šaltinis: www.verslolietuva.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?