Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "Mokesčių pasikeitimai 2012 m."

2012-01-12

Vasario 1 d. 10 val. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Europos verslo ir inovacijų tinklas kartu su Klaipėdos apskrities Valstybine mokesčių inspekcija rengia seminarą "Mokesčių pasikeitimai 2012 m.".

Seminaro temos:

- Pridėtinės vertės mokesčio pakeitimai 2012 m.:

 o Registraciją į PVM mokėtojų registrą;

o PVM dėl susidariusių beviltiškų sumų;

o Lengvatiniai PVM tarifai;

o Dėl viešbučio tipo ir specialaus apgyvendinimo paslaugų apmokestinimo;

 o Kiti pakeitimai. - Pelno mokesčio įstatymo pakeitimai 2012 m.:

o Įmokų į garantinį fondą pakeitimai;

o Kiti pakeitimai.

Seminaro lektorės: Jovita Bendikienė, Pelno mokesčio specialistė, ir Danutė Mažonienė, Pridėtinės vertės mokesčio specialistė.

 Seminaro trukmė - apie 2 val.

 Išsamesnė informacija ir išankstinė registracija tel. (8~46) 39 08 63 arba el. paštu een@chambers.lt. Apie renginio vietą bus informuoti tik užsiregistravę dalyviai.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?