Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "Personalo dokumentų rengimas ir valdymas"

2009-11-05

Lapkričio 13 d. 11 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks Administracijos darbuotojų asociacijos organizuojamas seminaras, kurio metu bus pristatyta: personalo valdymo teisinis reglamentavimas, dokumentų valdymo norminė bazė, pagrindiniai personalo valdymo dokumentai, jų registravimas, saugojimas, kolektyviniai darbo santykiai ir kt.


Seminaro lektorė: Violeta Baltrūnienė. Ji dėsto du dalykus Vilniaus kolegijos studentams: Dokumentų valdymas ir Viešasis administravimas; išleido šias mokomąsias knygas: „Dokumentų valdymas" (2004 m.); „Įstaigų veiklos dokumentavimas" (2007 m. ir 2008 m.); paskelbė daugiau kaip 10 publikacijų profesiniame žurnale „Biuro administravimas".

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?