Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "Prancūzijos žavesys - motyvacija eksportui"

2010-03-16

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" š.m. kovo 31 d. 9:00 - 12:45 val. tęsdama seminarų ciklą apie Lietuvos eksporto rinkas, organizuoja nemokamą seminarą motyvacija eksportui". Renginys vyks LR Ūkio ministerijos 212 salėje, Gedimino 38/2, Vilnius.

Seminaro metu bus aptariami Prancūzijos rinkos aspektai, atskleidžiami Prancūzijos verslo ir kultūriniai skirtumai. Seminare bus gvildenami verslo kontaktų paieškos ir palaikymo ypatumai, pasiruošimo įeinant į šią rinką niuansai. Paryžiaus pramonės ir prekybos rūmų atstovas aptars perspektyviausius Lietuvos eksporto sektorius.

Kvietimą į seminarą ir registracijos anketą rasite čia...

Dalyvavimas seminare nemokamas, dalyvių skaičius ribotas. Seminaro kalbos - lietuvių ir prancūzų (su sinchroniniu vertimu).

Apie dalyvavimą prašome pranešti VšĮ Eksportuojančioji Lietuva vyr. projektų vadovei Jurgitai kviečiame Butkevičienei, el. paštu j.butkeviciene@enterpriselithuania.com arba faksu (8-5) 212 0160 užpildant dalyvio anketą iki š.m. kovo 29d.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?