Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras "Technologinė partnerystė su Vokietijos įmonėmis - galimybės ir iššūkiai verslui"

2015-05-14

Kviečiame dalyvauti š.m. gegužės 26 d. KMTP konferencijų salėje (Vilhelmo Berbomo g. 10-101) vyksiančiame seminare "Technologinė partnerystė su Vokietijos įmonėmis - galimybės ir iššūkiai verslui".

Renginio metu ekspertai iš Vokietijos pristatys Lietuvos verslo įmonėms aktualią informaciją apie verslo plėtros galimybes su Vokietijos partneriais bei pateiks geriausios praktikos pavyzdžius.

Taip pat vyks praktiniai užsiėmimai, kurių metu seminaro dalyviai parengs individualius sprendimus ir strategijas bei ras atsakymus į klausimus:

  • "Kokie yra mano specialūs pasiūlymai ar paslaugos Vokietijos verslo partneriams?"
  • "Kaip man įtikinti Vokietijos partnerius bendradarbiauti"?

Renginys nemokamas.

Renginys vyks anglų kalba.

Renginio programą rasite čia...

Būtina išankstinė registracija iki š.m. gegužės 21 d. el.paštu info@kmtp.lt atsiunčiant užpildytą registracijos formą.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?