Apie mus :

Naujienos

 

Seminaras verslininkams Klaipėdoje "Vėjo energetika: ištekliai, technologijos ir verslo kūrimas"

2009-12-18

2010 m. sausio 8 d. 9 val. NAUJADAROS AKADEMIJA ir Lietuvos vėjo energetikų asociacija kviečia į seminarą verslininkams, kurie siekia įgyti žinių apie bendruosius vėjo energetikos ūkinės veiklos ypatumus, o taip pat susipažinti, kaip galima pačiam įsirengti vėjo elektrinę.

Prastėjanti Lietuvos ūkio būklė, ekonomikos sąstingis ir energetinis neapibrėžtumas verčia verslininkus ieškoti pažangių veiklos ir investicijų sričių. Vėjo energetika kaip tik ir yra tokia sparčiai auganti aukštųjų technologijų proveržio sritis, garantuojanti ilgalaikį investicijų efektyvumą, patikimas veiklos nišas smulkiam ir vidutiniam verslui bei dešimtis tūkstančių aukštos kvalifikacijos darbo vietų. Gręsiančio keleriopo elektros kainos padidėjimo jau po 2009 metų uždarius Ignalinos atominę elektrinę pasekmės gali būti sušvelnintos arba netgi visiškai pašalintos buitiniams ir verslo vartotojams, ūkininkams ir gamintojas įsirengus didesnio ar mažesnio galingumo vėjo elektrines.

Seminaras skirtas verslininkams, kurie siekia įgyti žinių apie bendruosius vėjo energetikos ūkinės veiklos ypatumus, o taip pat susipažinti, kaip galima pačiam įsirengti vėjo elektrinę. Seminaras yra labai naudingas jauniems ir jau prityrusiems verslininkams, kurie ieško naujų pažangių verslo nišų rinkoje. Čia jie sužinos, kaip galėtų susirasti sau vietą tarp daugelio vėjo energetikos pramonės veiklų.

Gera žinia yra ta, kad šiuo metu rengiamas Seime Lietuvos Respublikos atsinaujinančių energijos išteklių įstatymas netrukus pašalins barjerus, trukdančius įsisavinti gausius vietos - ypatingai, vėjo energijos sausumoje ir jūroje išteklius.

Seminarą rengia NAUJADAROS AKADEMIJA ir Lietuvos vėjo energetikų asociacija. Jį veda, skaito pranešimus ir betarpiškai bendrauja su seminaro dalyviais Lietuvos ir Baltijos šalių vėjo energetikos naujadariai Doc.dr. Stasys Paulauskas ir Aleksandras Paulauskas, plėtojantys šios srities teoriją ir praktiką antrą dešimtmetį.

Seminaro vieta: NAUJADAROS AKADEMIJA, Baltijos pr.123-61, LT-93224 Klaipėda., stiklo dangoraižio14 a. konferencijų salėje.

Kontaktai pasiteiravimui: telefonas +370 46 350560; faksas +370 46 230560; el.paštas erika@eksponente.lt.

Daugiau informacijos apie seminarą ir seminaro dalyvių registracija: virtualiame Registravimosi renginiuose serveryje iRengReg.

Šaltinis: www.eksponente.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?