Apie mus :

Naujienos

 

Seminare – apie pelno mokesčio MTEP lengvatą

2017-03-24

Seminare – apie pelno mokesčio MTEP lengvatą

Balandžio 7 d. Klaipėdoje vyks seminaras „Investavimo efektyvumo didinimas: galimybės pasinaudoti pelno mokesčio MTEP lengvata". Renginio metu pranešimus skaitys ir į aktualius klausimus atsakys Lietuvos inovacijų centro bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros specialistai. Seminaras skirtas įmonių vadovams ir jų finansininkams.

 

Dalyviai turės galimybę sužinoti, kaip pasinaudoti pelno mokesčio lengvatomis įmonėms, kurios investuoja į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą. Lietuvoje yra numatytos 2 mokesčių lengvatos įmonėms, kurios investuoja į mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą bei 1 lengvata įmonėms, kurios siekia technologinio atsinaujinimo: MTEP mokesčių lengvata, Pagreitinta MTEP naudojamo ilgalaikio turto amortizacija ir Investicinio projekto lengvata.

 

Lengvatų teikiama nauda įmonėms - mažinamas pelno mokestis. Norint jomis pasinaudoti, svarbu žinoti, kad MTEP darbai turi būti susiję su įmonės vykdoma įprastine ar numatoma vykdyti veikla, iš kurios yra arba bus gaunama ekonominė nauda.

 

Seminare Klaipėdoje laukiami svečiai skaitys pranešimus apie MTEP mokesčių lengvatą, pateiks MTEP išlaidų apskaitos vedimo ir MTEP projektų dokumentavimo rekomendacijas, išsamiau papasakos apie MTEP darbų vertinimą.


Balandžio 7 d. vyksiančio seminaro pradžia - 10 val. Trukmė - 2 val. Daugiau informacijos bei registracija el. p. erika@kmtp.lt; mob.tel. +370 684 50212.

 

Seminaras dalyviams - nemokamas.

 

Renginio vieta bus patikslinta - apie ją užsiregistravusieji dalyviai bus informuoti asmeniškai elektroniniu paštu.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?