Apie mus :

Naujienos

 

Seminare aptartos Lietuvos ir Vokietijos technologinio verslo partnerystės galimybės

2015-05-29

Gegužės 26 dieną Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyko seminaras "Technologinė partnerystė su Vokietijos įmonėmis - galimybės ir iššūkiai verslui".

Seminare dalyvavo įvairių sričių technologinių įmonių, startuolių atstovai, Klaipėdos universiteto mokslininkai. Vokietijos šalį atstovavo Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų atstovas Dr. Lars Björn Gutheil, Vokietijos garbės konsulas Klaipėdoje dr. Arūnas Baublys, Jūrų technikos fakulteto Elektrotechnikos katedros dėstytojas prof. Volker Wittpahl.

Renginio metu ekspertai iš Vokietijos pristatė Lietuvos verslo įmonėms aktualią informaciją apie verslo plėtros galimybes su Vokietijos partneriais bei pateikė geriausios praktikos pavyzdžius. Taip pat vyko praktiniai užsiėmimai verslo įmonėms.

Seminaro metu dalyviai išsakė savo lūkesčius, buvo numatytos gairės tolimesniam bendradarbiavimui kiekvieno konkretaus atvejo verslo partnerystės plėtotei.

Ritos Gorodeckienės nuotr.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?