Apie mus :

Naujienos

 

Šiaurės ir Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programa skelbia paskutinį paraiškų priėmimą

2014-08-07

Ūkio ministerija informuoja, kad, siekiant sustiprinti verslo ir pramonės bendradarbiavimą Baltijos jūros regione, 2009 - 2014 metais vykdoma Šiaurės ir Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programa, kurią finansuoja Šiaurės ministrų taryba ir Estijos, Latvijos bei Lietuvos vyriausybės.

Programa siekiama stiprinti ekonominj bendradarbiavimą, skatinti verslumą, regioninį klasterių bendradarbiavimą, inovacijas ir kūrybines industrijas Šiaurės - Baltijos šalių regione.

Programos dalyviams teikiama finansinė parama verslo ir pramonės atstovų darbiniams susitikimams, stažuotėms, praktikoms ir tinklų veiklai Šiaurės ir Baltijos šalyse.

Programoje gali dalyvauti mažų ir vidutinių jmonių (iki 250 darbuotojų), verslo inkubatorių, verslo organizacijų atstovai (tiek individualūs asmenys, tiek pareiškėjų grupės), pildydami paraiškas dėl vykimo į pačių susirastas ir dominančias dviejų skirtingų Šiaurės šalių imones arba su verslu susijusias organizacijas, taip pat priimamos paraiškos Baltijos ir Šiaurės šalių verslo tinklų projektams (susitikimams, mokymams).

Programos lėšomis finansuojama ne daugiau kaip 70 % projekto skirtų kelionėms ir kelionių draudimui, nakvynei ir pragyvenimui (iš programos lėšų gali būti skiriama ne daugiau kaip800 Danijos Icronų (apie 370 litų) vienam asmeniui vienai dienai nakvynei ir pragyvenimui). Šiame kontekste Šiaurės ir Baltijos šalys - tai Danija, Estija, Islandija, Latvija, Lietuva, Norvegija, Suomija ir Švedija.

Šiaurės ir Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programą administruoja Šiaurės ministrų tarybos biuras Latvijoje.

Daugiau informacijos apie programą, o taip pat paraiškos formas galima rasti interneto svetainėje: www.nb8businessmobility.org. Paraiškos pildomos internete.

Bendro pobūdžio informaciją gali suteikti Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje patarėjaLina Janušauskienė tel. (8 5) 212 22 11, el. paštas: lina@norden.lt

Atkreipiame dėmesi, kad paraiškų priėmimo terminas yra 2014 m. rugsėjo 30 d.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?