Apie mus :

Naujienos

 

Skelbiama Europos verslininkystės apdovanojimų nacionalinė atranka

2009-09-15

Ūkio ministerija paskelbė Europos verslininkystės apdovanojimų (EVA) nacionalinę atranką ir kviečia teikti paraiškas pažangiausioms įgyvendintoms arba šiuo metu įgyvendinamoms verslą skatinančioms iniciatyvoms pristatyti. Šiais apdovanojimais siekiama skatinti palankios verslui politikos formavimą, verslininkų svarbos visuomenėje pripažinimą, pademonstruoti sėkmingiausius verslo politikos ir praktikos pavyzdžius.

Šiais metais apdovanojimai bus skiriami už verslumo dvasios skatinimą, investicijas į įgūdžių lavinimą, verslo aplinkos gerinimą, tarptautinės verslo plėtros rėmimą ir už atsakingą verslininkystę. Paraiškas gali teikti centrinės, regioninės ir vietos valdžios institucijos bei įmonės, vykdančios viešojo ir privataus sektorių partnerystės iniciatyvas.

Paraiškos priimamos Ūkio ministerijoje iki šių metų spalio 12 d. 17 val. Dalyvavimo konkurse sąlygas, atrankos kriterijus ir paraiškos formą galima rasti Ūkio ministerijos tinklalapyje.

Europos verslininkystės apdovanojimų nacionalinė atranka - tai pirmasis Europos verslininkystės apdovanojimų etapas, ir tik jį įveikę pretendentai gali tikėtis gauti Europos verslininkystės apdovanojimą. Nacionalinės atrankos metu išrinktos dvi geriausios verslą skatinančios iniciatyvos konkuruos su kitų Europos šalių pretendentais dėl pagrindinio prizo. Europos vertinimo komisija taip pat skirs specialų prizą už kūrybingiausią ir labiausiai įkvepiančią verslo iniciatyvą Europoje.

Europos verslininkystės apdovanojimų teikimo ceremonija įvyks 2010 m. gegužės mėn. Madride. Tai bus baigiamasis 2010 metų Europos verslininkystės savaitės, kurios metu vyks daugybė renginių visoje Europos Sąjungoje, akcentas.

Europos Komisija Europos verslininkystės apdovanojimus organizuoja kasmet nuo 2005 m. Geografiškai konkursas apima 27 Europos Sąjungos valstybes nares, taip pat Islandiją, Norvegiją ir Turkiją. Konkurse vertinami projektai, kurie per dvejus metus iki apdovanojimų paskelbimo inicijavo ir įgyvendino (įgyvendina) pažangias verslą skatinančias iniciatyvas.

Pernai Lietuva šiems apdovanojimams pasiūlė akcinės bendrovės SEB bankas iniciatyvą „SEB verslo menas - TV projektas „Vertas milijono" ir Statistikos departamento projektą „Statistinės atskaitomybės naštos mažinimas". Pastarasis pelnė antrąją vietą už biurokratinių procedūrų supaprastinamą. Nacionalinėje atrankoje pernai iš viso dalyvavo 15 projektų.

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?