Apie mus :

Naujienos

 

Skelbiamas papildomas idėjų konkursas naujoms technologinėms įmonėms steigti

2015-04-13

 

 

 

 

Visus, turinčius idėjų dėl verslo kūrimo, kuris grindžiamas inovacijomis ir naujausiomis technologijomis, kviečiame dalyvauti atrankoje į Ūkio ministerijos finansuojamą projektą „Technostartas".

Fiziniai asmenys, siekiantys gauti pagalbą naujo technologinio verslo kūrimui, idėjas konkursui turi pateikti iki š.m. balandžio 17 d. užpildydami supaprastintos formos paraišką adresu: http://idejubankas.mita.lt/.

Idėjos bus vertinamos pagal šiuos kriterijus:

  • naudą vartotojui,
  • ar naujas produktas, paslauga, technologija turės pakankamą vartotojų ratą (išskirtinę orientaciją į eksporto rinkas),
  • idėjos inovatyvumą, išskirtinumą ir originalumą,
  • realią galimybę ją įgyvendinti,
  • finansinį pagrindimą ir komercinį potencialą.

Atrinktų idėjų teikėjai privalės per vieną mėnesį įsteigti įmonę, kuriai bus suteiktas inkubavimo paslaugų krepšelis viename iš šių miestų - Vilniuje (Šiaurės miestelio technologių parke), Kaune (Kauno mokslo ir technologijų parke) ar Klaipėdoje (Klaipėdos mokslo ir technologijų parke). Atsižvelgiant į tai, kad pradedantieji verslininkai neišvengiamai daro klaidų, jiems bus priskirti patyrę versle mentoriai, kurie profesionalių konsultacijų dėka šių klaidų kiekį sumažins bei užtikrins spartesnį naujo produkto patekimą į rinką.

Kontaktinis asmuo pasiteirauti:

Aida Baranauskaitė, tel. 861404092, el. paštas: aida.baranauskaite@tmd.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?