Apie mus :

Naujienos

 

Socialinė iniciatyva "Burės" kviečia teikti paraiškas projektų finansavimui

2011-11-03

Socialinė iniciatyva "Burės" kviečia teikti paraiškas projektų finansavimui. Jei turite socialinio verslo idėją ar vykdote visuomenei naudingą iniciatyvą, bet pritrūkote finansų, užpildykite mūsų paraišką ir kartu su "Burėmis" raskite geriausią būdą jūsų idėjoms įgyvendinti.

Lapkričio viduryje vykstame į didelę tarptautinę konferenciją, kurioje atrinktiems projektams ieškosime investuotojų, todėl jeigu manote, kad jūsų idėja yra verta būti pristatyta, kviečiame užpildyti trumpą paraiškos formą ir atsiųsti ją el. paštu bures@bkcentras.lt  iki lapkričio 10 d. Labai lauksime ir būtinai su jumis susisieksime.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą: http://www.bkcentras.lt/bures/

Iniciatyvos "Burės" koordinatorė
VšĮ "Bendruomenių kaitos centras" http://www.bkcentras.lt/bures/

tel. +370 662 22870

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?