Apie mus :

Naujienos

 

SOLIDWORKS - išspausk maksimumą!

2017-05-04

SOLIDWORKS - išspausk maksimumą!
Daugelis konstruktorių puikiai žino SOLIDWORKS trimačio projektavimo sistemą, o SOLIDWORKS pavadinimas tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje tapatinamas su 3D modeliavimu. Gegužės 16 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyskiančio seminaro metu bus pasakojama kaip kompanijos DS SOLIDWORKS Corp. sprendimai leidžia sukurti didelius ir sudėtingus 3D modelius, kaip juos valdyti, kur pasisemti žinių ir idėjų savo projektų įgyvendinimui.

 

Renginyje bus pristatyti sprendimai, skirti įmonių padaliniams, kurie projektuoja gaminius ir kuriems tenka dirbti su dideliais trimačiais modeliais bei dvimačiais brėžiniais, sujungti atskiromis programomis kurtus komponentus į vieną sudėtingą sistemą.

Kviečiami dalyvauti įmonių atstovai, dirbantys ne tik SOLIDWORKS 3DCAD, bet ir kitomis dvimačio ir trimačio projektavimo sistemomis.

Dalyvavimas seminaruose yra NEMOKAMAS!

Laikas: 09.30-13.30. Parsisiųsti seminaro programą.

Adresas: Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda.

Prašome registruotis į seminarus iki gegužės 12 d. užpildant registracijos formą internete arba pranešti apie savo norą dalyvauti el. paštu konferencijos@inre.lt.

Daugiau informacijos telefonu: (8~5) 212 4660.

Renginį organizuoja INRE ir 3DCAD.lt komanda.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?