Apie mus :

Naujienos

 

SOLIDWORKS 2016 seminarai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje

2015-10-01

2015 m. spalio 15, 20, 22, 27 ir 29 d. UAB „IN RE" kviečia į seminarus „SOLIDWORKS 2016 - ĮGYVENDINKITE AMBICINGIAUSIAS ĮDĖJAS", vyksiančius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

SOLIDWORKS 2016 - naujausia 3D projektavimo programinės įrangos versija, kurioje rasite naują vartotojo darbo aplinką, projektavimo įrankius ir projektavimo procesų patobulinimus, padėsiančius Jums atlikti darbą lengviau nei kada nors anksčiau.

Seminaras bus naudingas naujiems ir esamiems vartotojams, dirbantiems SOLIDWORKS ar kitomis dvimačio (2D) ir trimačio (3D) projektavimo sistemomis. Kviečiami dalyvauti mokslininkai, studentai, pramonės įmonių vadovai, inžinieriai-projektuotojai, dirbantys su mechanikos, automatikos, elektrotechnikos, mechatronikos įrenginių ir konstrukcijų projektais.

Dalyvavimas seminaruose yra NEMOKAMAS!

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke seminaras vyks š.m. spalio 27 d. 9.30 val.

Prašome registruotis į seminarus iki spalio 6 d. užpildant registracijos formą internete, arba pranešti apie savo norą dalyvauti el. paštu konferencijos@inre.lt.

Daugiau informacijos telefonu: (8~5) 212 4660.

Dalyvaukite seminaruose ir laimėkite 3D CadMouse - pirmąją pasaulyje pelytę, skirtą inžinieriams!

Seminaro dienotvarkę rasite čia...

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?