Apie mus :

Naujienos

 

SOLIDWORKS ECAD sprendimai elektrotechnikams ir elektronikams

2017-05-22

SOLIDWORKS ECAD sprendimai elektrotechnikams ir elektronikams
Apsilankę gegužės 26 d. (penktadienį) Klaipėdos mokslo ir technologijų parke organizuojamame seminare sužinosite. kaip SOLIDWORKS sprendimai pagreitina elektronikos ir elektrotechnikos projektavimo darbus bei sprendžia „Industy 4.0" keliamus iššūkius - integruotai bei išmaniai projektuoti dabarties gaminius, atitinkančius ateities lūkesčius.

Naujos kartos spausdintų montažinių plokščių (PCB) projektavimo sprendimas kurtas bendradarbiaujant DS SOLIDWORKS Corp. ir ALTIUM - SOLIDWORKS | PCB powered by Altium, skirtas išplėsti esamus elektronikos projektavimo automatizavimo (EDA) įrankius bei juose sukauptus projektus ir informaciją perkelti į bendrą projektavimo visumą, atrakinant naujas bendradarbiavimo galimybes tarp mechaninio (MCAD) ir elektroninio (EDA) projektavimo pasaulių!

 

Taip pat diskutuosime apie SOLIDWORKS Electrical, įsigilinsime į visas produkto naujienas, Pristatysime SOLIDWORKS Electrical panaudojimą už automatikos spintų projektavimo ribų, pristatysime pynių projektavimą, diskutuosime kaip įrankis leidžia bendradarbiauti su SOLIDWORKS bei SOLIDWORKS PCB sprendimais.

 

Naujos „Industry 4.0" tendencijos iš esmės keičia vartotojų poreikius ir lūkesčius. Dabar iš kiekvieno klasikinio gaminio reikalaujama išmanumo ir galimybės integruotis į vieną bendrą sistemą. Keičiantis rinkai bei klientų poreikiams projektavimo įrankiai neatsilieka ir siūlo savo išmanius sprendimus. Didesnis įrankių lankstumas, galimybė keistis projekto duomenimis skirtingose aplinkose ir daugiavartotojišką aplinką palaikantys produktai - tai ateitis, kurią SOLIDWORKS paverčia realybe.

Dalyvavimas seminare yra NEMOKAMAS.

 

Prašome registruotis iki gegužės 24 d. užpildant registracijos formą internete, arba pranešti apie savo norą dalyvauti el. paštu konferencijos@inre.lt. Daugiau informacijos telefonu: (8~5) 212 4660.

 

Seminaro gegužės 26 d. pradžia 10 val.

 

Planuojama trukmė - iki 13.30 val.

 

PROGRAMA

 

 

9:30-10:00 Registracija.

10:00-10:15 Įžanginis žodis.

10:15-11:15 SOLIDWORKS | PCB powered by Altium- naujos kartos spausdintų montažinių plokščių (PCB) projektavimo įrankis. Kaip sėkmingai naudoti Altium, Eagle, Cadence ir t.t. sukurtus PCB plokštes integruotame elektronikos-mechanikos projektavime.

11:15-11:45 Kavos pertraukėlė.

11:45-12:45 SOLIDWORKS Electrical - SOLIDWORKS Electrical naujienos, laidų ir kabelių pynių projektavimas ir integravimas skaitmeniniuose modeliuose.

12:45-13:15 Diskusijos, klausimai.

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko adresas: Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?