Apie mus :

Naujienos

 

Studentų verslo projektų konkursas "Būk verslus"

2015-11-20

Aukštųjų mokyklų studentai kviečiami kurti naujus verslus skirtingose Lietuvos savivaldybėse ir dalyvauti konkurse. Geriausių rezultatų pasiekusios studentų komandos bus apdovanotos prizais. Konkursą kartu su partneriais iš Latvijos organizuoja VšĮ Inovacijų biuras.

Konkursas suteikia galimybę Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams atstovauti savo mokslo institucijas ir įgyvendinti projektus skirtingose Lietuvos savivaldybėse. Dėka šių projektų, savivaldybėse bus kuriamos naujos darbo vietos, pritraukiamos investicijos ir prisidedama prie ekonominio vystymosi. Konkurse gali dalyvauti bet kurios Lietuvos aukštosios mokyklos studentai, registruodami savo komandas ir pasirinkdami savivaldybę, kurioje bus įgyvendinamas projektas.

Konkursas yra dalis Erasmus+ projekto, kurį įgyvendina šios organizacijos:
JCI Latvia(Latvija);
Inovacijų biuras (Lietuva).

Daugiau informacijos apie konkursą, jo tikslus rasite interneto svetainėje http://bukverslus.lt

Užregistruok savo komandą iki 2015 m. gruodžio 20 d.

Panašus konkursas Latvijoje sėkmingai buvo organizuotas ir anksčiau. Šiuo metu Lietuva perima patirtį iš Latvijos partnerių.

Konkursas, vykstantis Lietuvoje: www.bukverslus.lt

Konkursas, vykstantis Latvijoje: www.radamnovadam.lv

Susidomėjote? Turite klausimų?

Asmuo kontaktams: Rasa Žilionė, tel. 8 674 44617, el. paštas: info@inovacijubiuras.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?