Apie mus :

Naujienos

 

Sukurtas įrankis, padedantis apskaičiuoti bei įvertinti laivų suvartojamos energijos kiekį ir išmetamųjų dujų, įskaitant CO2, emisiją

2013-10-04

Gavus finansinę Danijos Jūrų Fondo paramą, Danijos Technologijų universitetas kartu su Pietų Danijos universitetu sukūrė įrankį, kuris per tris Excel lapus gali apskaičiuoti laivų išmetamųjų dujų emisiją ir energijos efektyvumą.

Šis įrankis gali būti naudojamas tiek jau eksploatuojamiems, tiek naujai statomiems laivams, yra sukurtos trys įrankio versijos : konteinervežiams, biriųjų krovinių laivams bei naftos tanklaiviais.

Detalesnę informaciją (anglų kalba) rasite čia...

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?