Apie mus :

Naujienos

 

Susitikimas su KMTP įsikūrusia Indijos marketingo konsultacijų įmone

2011-03-03

Susitikimas su KMTP įsikūrusia Indijos marketingo konsultacijų įmone

Kovo 9 d. 13 val. kviečiame į KMTP posėdžių salėje vyksiantį susitikimą su Indijos marketingo konsultacijų įmone, kurio metu atstovas Lord Brar pristatys Lietuvos verslo galimybes 1,2 mlrd. vartotojų turinčioje Indijos rinkoje.

Renginio eiga: Lord Brar pranešimas „Think Global, Act Local: How to Easily Reach 1.2 Billion Customers and Succeed in the Indian Market", diskusijos, kava.

Bendra susitikimo trukmė - numatoma apie 1 val.

Renginio kalba: anglų (prireikus bus verčiama į lietuvių kalbą).

Išankstinė registracija iki kovo 8 d. el. paštu info@kmtp.lt arba telefonais 8-46-310 461, 390 856.

Renginys - nemokamas.

Renginio aprašymas


 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?