Apie mus :

Naujienos

 

Sužinokite, kaip gerai pastatyti A klasės namą

2017-05-17

Sužinokite, kaip gerai pastatyti A klasės namą
Klaipėdos mokslo ir technologijų parke gegužės 25 d. - puiki galimybė išsiaiškinti, kaip gerai pastatyti A klasės namą. Renginį organizuoja UAB "Pastatų energinio naudingumo sprendimai".

Seminaras skirtas projektuotojams, statybos specialistams ir NT vystytojams. Naudinga informacija su publika dalinsis UAB "Pastatų energinio naudingumo sprendimai" direktorius Gediminas Butkus.

Renginio metu bus aptartos trys pagrindinės temos: projektavimas, energinio naudingumo sertifikavimas bei akredituoti sandarumo bandymai.

 

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Registracijos formą prašome užpildyti ČIA.

 

Renginio gegužės 25 d. (ketvirtadienį) pradžia - 10 val. Planuojama trukmė - 3 valandos.

 

Vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salė. Adresas: Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda.


Daugiau informacijos: +370 620 16012; el. p. info@pens.lt. 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?