Apie mus :

Naujienos

 

Švedijos prekybos taryba pradėjo rinkti nominantus apdovanojimams "Swedish Business Awards 2012".

2012-05-25

Švedijos prekybos taryba pradėjo rinkti nominantus apdovanojimams "Swedish Business Awards 2012". maloniai kviečiame Jus nominuoti įmones, organizacijas ar asmenis iškiliausiems šalyje „Švedijos verslo apdovanojimams 2012".

Šiais metais nuveikti darbai ir pasiekimai bus įvertinti keturiose kategorijose: „Metų socialinės atsakomybės iniciatyvos", „Už tvarią plėtrą", „Jaunojo metų verslininko", „Metų verslo IQ".

Apdovanojimų finalistus atrinks Nominacijų Komiteto nariai:

JE Prezidentas Valdas Adamkus, Komiteto garbės narys Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys profesorius Vladas Algirdas Bumelis „Tūkstantmečio Odisėjos" organizatorius ir vyriausiasis mecenatas, agentūros „TBWA Vilnius" valdybos pirmininkas Raimundas Daubaras TEO LT generalinis direktorius Arūnas Šikšta

    - VšĮ „Versli Lietuva" generalinis direktorius Paulius Lukauskas

Apdovanojimus 2006-aisiais įsteigė Švedijos ambasada Lietuvoje, Švedijos prekybos taryba, „Swedbank" ir bendrovė „TeliaSonera". Jais siekiama skatinti dvišalį bendradarbiavimą, pabrėžiant įsimintiniausius įmonių bei organizacijų veiklos rezultatus, artinti Lietuvos bei Švedijos verslo visuomenes, pateikti teigiamų verslumo ir darnios plėtros pavyzdžių.

Švedijos verslo apdovanojimai kasmet suburia iškiliausius Lietuvos ir Švedijos verslo, mokslo bei politikos lyderius, suteikia galimybę susitikti su potencialiais partneriais bei dalyvauti verslo forumo diskusijose. Į apdovanojimus galite kandidatuoti patys, nominuoti savo partnerius ar bet kurią kitą Lietuvoje veikiančią įmonę ar asmenį, kuris, Jūsų nuomone, yra vertas apdovanojimo.

Užpildytas anketas maloniai prašome atsiųsti iki birželio 15 dienos. Nominacijų anketas taip pat rasite tinklalapyje: www.swedishbusinessawards.com

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?