Apie mus :

Naujienos

 

"Švedijos verslo apdovanojimai 2015"

2015-09-04

Kviečiame Jus nominuoti iškiliausias įmones, organizacijas ar asmenis „Švedijos verslo apdovanojimams 2015". Kaip ir kasmet, nuveikti darbai ir pasiekimai bus įvertinti trijose kategorijose: „Įmonių socialinės atsakomybės metų iniciatyvos", „Tvarios plėtros" ir „Jaunojo metų verslininko".

Į apdovanojimus galite kandidatuoti patys, nominuoti savo partnerius ar bet kurią kitą Lietuvoje veikiančią įmonę ar asmenį, kuris, Jūsų nuomone, yra vertas apdovanojimo.

Šie metai ypatingi - Švedijos verslo apdovanojimai švenčia dešimtąjį jubiliejų. Apdovanojimų ceremoniją savo dalyvavimu pagerbs Švedijos karalius Karlas Gustavas XVI, Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė ir kiti iškiliausi Lietuvos ir Švedijos verslo, mokslo bei politikos lyderiai.

Apdovanojimus 2006-aisiais inicijavo Švedijos ambasada Lietuvoje ir „Business Sweden" - Švedijos prekybos ir investicijų taryba. Jais siekiama skatinti dvišalį bendradarbiavimą, pabrėžiant įsimintiniausius įmonių bei organizacijų veiklos rezultatus, artinti Lietuvos bei Švedijos verslo visuomenes, pateikti teigiamų verslumo ir darnios plėtros pavyzdžių.

Užpildytas nominacijų anketas maloniai prašome atsiųsti iki šių metų rugsėjo 7 d., el. paštu: awards@business-sweden.se

Apdovanojimų nugalėtojai bus paskelbti spalio 8 d., per iškilmingą ceremoniją Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Daugiau informacijos apie Švedijos verslo apdovanojimus: www.swedishbusinessawards.com

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?