Apie mus :

Naujienos

 

Sveiki atvykę į savo verslo idėjų išsipildymo pasaulį!

2012-01-12

Sveikindami visus Lietuvos studentus su Naujaisiais metais ir linkėdami kūrybiškumo, užsispyrimo ir sėkmės, skubame pranešti džiugią naujieną - jau startavo mokslo ir verslo integravimą skatinantis projektas START, kurio nugalėtojų laukia galbūt net visą gyvenimą nulemsiantis prizas - nuosavas verslas.

 Norintiems dalyvauti projekte studentams nereikia turėti nei įtakingų pažinčių, nei maišo pinigų, nei nerealios praktinės patirties, nei mokytis tik dešimtukais - tiesiog reikia geros verslo idėjos, didelio noro ir tvirtos motyvacijos. Viskuo kitu padės START - jums bus skirti teoriniai ir praktiniai mokymai, stažuotės įmonėse, laboratorijose, konsultacijos su aukščiausio lygio specialistais.

 Du metus truksiančio projekto idėja - kaip skatinti jaunimo verslumą - su mumis pasidalino pastaraisiais metais į Europos akademinio pasaulio viršūnes įsiveržę Suomijos universitetai. Naudosime Aalto universiteto Smulkaus verslo centro sukurtą verslumo ugdymo modelį, sulaukusį didelės sėkmės.

 Visą projekto informaciją ir naujienas bei įdomius pokalbius su verslininkais, mokslininkais, konsultantais ir pačiais START dalyviais rasite tinklaraštyje „Pradėjau!" adresu:

http://start2012.wordpress.com

 Stengsimės, kad blogas būtų Jums ir naudingas, ir įdomus! Jau ateinančią savaitę čia rasite pokalbį su vienu iš START projekto iniciatorių ir įgyvendintojų. Jis išsamiai papasakos apie konkurso idėją ir praktinę naudą.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?