Apie mus :

Naujienos

 

Švietimo ir mokslo ministerija jauniems mokslininkams papildomai skiria 8 milijonus litų

2010-06-10

Daugėja jaunų mokslininkų, apsigynusių daktaro disertaciją ir norinčių tęsti mokslinį darbą Lietuvoje. Praėjusio kvietimo metu, 2009-aisias, gauta trigubai daugiau paraiškų podoktorantūros stažuotėms, negu buvo šio projekto lėšų. Atsižvelgdama į išaugusį poreikį, Lietuvos mokslo tarybos prašymu, Švietimo ir mokslo ministerija jauniesiems mokslininkams numatė papildomai skirti daugiau nei 8 milijonus litų iš ES paramos lėšų. Pernai padalyta beveik tokia pati suma - 7,7 mln.Lt.
Jaunųjų mokslininkų paraiškos bus priimamos nuo birželio 10 d. iki rugpjūčio 10 d. Podoktorantūros stažuočių konkurse gali dalyvauti tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių mokslininkai, kuriems nuo daktaro laipsnio suteikimo praėjo ne daugiau kaip 5 metai. Finansuojamų stažuočių trukmė - iki 2 metų. Paraiškas gali teikti socialinių, humanitarinių, fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslų sričių stažuotojai.
Šiemet numatoma papildomai finansuoti 50 jaunų mokslininkų stažuočių, o projektą tęsti iki 2012 m. gruodžio 31 d.. Projektą „Podoktorantūros (post doc) stažuočių įgyvendinimas" vykdo Lietuvos mokslo taryba. Kaip sako Švietimo ir mokslo ministerijos ES paramos valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Rita Ulkienė, jaunieji mokslininkai yra labai susidomėję šiuo projektu. Pernai konkursui buvo pateiktos 145 paraiškos, šiais metais tikimasi sulaukti paraiškų daugiau, nes 2009 m. buvo apgintos 478 disertacijos.
Projektas naudingas ir mokslo institucijai, ir jaunajam mokslininkui. Stažuotė leidžia dvejus metus atsidėjus tęsti savo srities mokslo darbus, tobulinti kvalifikaciją.
Kvietimas dalyvauti podoktorantūros stažuočių konkurse skelbiamas Lietuvos mokslo tarybos interneto puslapyje https://www.postdoc.lt/

Šaltinis: www.smm.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?