Apie mus :

Naujienos

 

Swedish Business Awards 2011 | LT

2011-08-18

Švedijos prekybos taryba ir Švedijos ambasada kartu su partneriais „TeliaSonera" ir „Swedbank" - šiemet jau 6 kartą ieško geriausių tarptautiniam verslui nusipelniusių praktikų ir organizuoja konkursą „Swedish Business Awards".

Baltijos šalių Nobelio ekonomikos premijai prilyginami „Swedish Business Awards 2011" bus įteikti geriausioms įmonėms ir iškiliausiems jų atstovams, pretenduojantiems į darnaus vystymosi bendrovės, socialiai atsakingos kompanijos ir iškiliausio jaunojo verslininko apdovanojimus.

Paraiškas apdovanojimams galite teikti iki 2011 m. rugsėjo 14 dienos.

 

Išsami informacija apie konkursą: http://swedishbusinessawards.com/swba2011lt/

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?