Apie mus :

Naujienos

 

TAPKITE NUOMONĖS LYDERIU. BŪKITE NEĮKAINOJAMAS

2014-06-10

 

TĘSTINIŲ MOKYMŲ CENTRAS kviečia į nemokamą mokymų seminarą, vyksiantį KMTP konferencijų salėje š.m. birželio 13 d. 13 val.

Siekiate susikurti daugiau karjeros galimybių? Norite padidinti savo organizacijos žinomumą? Turite idėją, bet nežinote, kaip ją išpopuliarinti? O gal Jums labiausiai rūpi verslo įvaizdis ir pardavimų didinimas?

Mes padėsime Jums tapti tikru nuomonės lyderiu, kurio nuomonę vertins visi, kuris bus įdomus žiniasklaidai, kurio veidas bus žinomas ir nuolat matomas. Taip galėsite ne tik nukreipti savo karjerą trokštama linkme, bet ir tinkamai reprezentuosite savo verslą, pelnysite pasitikėjimą ir auginsite paklausą. Tai vienintelis toks seminaras visoje Lietuvoje!

KAM SKIRTI MOKYMAI?

Įmonių vadovams ir kitiems, kurie siekia tapti pripažintais savo srities ekspertais - nuomonės lyderiais. Tema ypač aktuali tiems vadovams, kurių įmonės skaičiuoja 1-2 metus nuo įkūrimo, ir asmenims, norintiems, kad jų veidas ateityje taptų prekės ženklu.

Kvietimą į seminarą rasite čia...

Registracija, informacija:

tel. nr +370 679 12626 el. paštas info@testiniaimokymai.lt

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?