Apie mus :

Naujienos

 

Tarpklasterinis Forumas

2013-07-04

VšĮ Versli Lietuva, Išmaniųjų technologijų klasteris ir Modernių namų kūrimo klasteris kviečia jau veikiančius, aktyvius Lietuvos klasterius ir jų narius į Tarpklasterinį Forumą, vyksiantį 2013 m. liepos 10 d. 13 val.

Renginio vieta: Basilico restoranas, Konferencijų salė, III aukštas, Goštauto g. 40C, Vilnius.

Renginio programą rasite čia...

Forumo tikslas - tarpklasterinio bendradarbiavimo poreikio ir galimybių paieška.

Registracija į renginį el.paštu d.lasionis@verslilietuva.lt

 

Renginys nemokamas.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?