Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinė informacinė konferencija "Dumblo ir nuotekų tvarkymas ateičiai"

2014-05-07

Š.m. gegužės 20 d. Klaipėdos universiteto konferencijų salėje "Aula Magna" vyks tarptautinė informacinė konferencija "Dumblo ir nuotekų tvarkymas ateičiai", organizuojama įgyvendinant projektą "Euroslam".

Renginio programą rasite čia...

"Euroslam" projektas bando tarptautiniu mastu dalintis informacija ir surasti nuoseklų metodą, kaip tvarkyti nuotekų dumblą pietiniame Baltijos jūros regione. Daygiau informacijos apie projektą: www.euroslam.eu

 

 

 

 

Part-financed by the European Union

(European Regional Development Fund)

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?