Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinė inovacijų konferencija „Ekonomikos transformacija: žingsnis į ateitį“

2014-11-20

LR ūkio ministerija kviečia dalyvauti jau 7 kartą organizuojamoje tarptautinėje inovacijų konferencijoje, kuri įvyks gruodžio 9 d. Vilniuje.

Šių metų konferencijos tema „Ekonomikos transformacija: žingsnis į ateitį" (angl. Economic transformation: Step into the Future). Konferencijos akcentas - inovacijomis grindžiama ekonomikos transformacija.

Šiais metais konferencija organizuojama kartu su Europos Komisijos Jungtinių tyrimų centru, kuris kvies konferencijos dalyvius popietinę renginio dalį pradėti tema „Connecting RIS3 in the Baltic Sea Region". Ši konferencijos dalis apims keturis diskusinius pogrupius, kurių metu Baltijos jūros regiono verslo, mokslo, akademijos ir vyriausybinių organizacijų atstovai dalinsis patirtimi bei įžvalgomis ir galės užmegzti ar plėtoti esamus bendradarbiavimo ryšius Sumanios specializacijos kryptyse.

Konferencijos metu taip pat bus įteikiamas kasmetinio konkurso „Verslo ir mokslo partnerystė 2014" prizas bei Lietuvos verslo konfederacijos įsteigtas prizas „Metų paslauga 2014".

Konferencija vyks gruodžio 9 d., „Artis Centrum Hotels", Totorių g. 23, Vilnius.

Renginio pradžia 9 val. (registracija nuo 8 val.).

Dalyvavimas konferencijoje - nemokamas.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite adresu www.ukmin.lt/konferencija

Registracija į konferenciją.

Konferencijos programa.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?