Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinė konferencija „EastLink: kelias į žinių ekonomiką“

2014-08-21

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su partneriais jau trečią kartą organizuoja tradicine tapusią tarptautinę konferenciją „EastLink: kelias į žinių ekonomiką".

Konferencijos koncepcija yra pagrįsta ES rytų partnerystės politika ir ES bendradarbiavimo su Centrinės Azijos šalimis strategija.

Pagrindinis konferencijos tikslas yra sutelkti verslo paramos organizacijas, mokslo ir tyrimų institucijas bei verslo subjektus konstruktyviam dialogui, susikoncertuojant ties tokiomis temomis:

1. Stiprinti bendradarbiavimą tarp mokslinių tyrimų institucijų ir verslo organizacijų, siekiant inicijuoti kuo daugiau bendrų projektų tyrimų rezultatų komercinimui;
2. Spartinti technologijų perdavimo procesus: skleisti žinias; skatinti partnerystės tinklų susidarymą; praktinių atvejų įgyvendinimą;
3. Skatinti technologinį, inovaciniais sprendimais paremtą verslą, jo internacionalizaciją, eksporto galimybes.

Konferencijos metu pateikta informacija bus nukreipta daugiausia į 4 Lietuvai aktualias  ekonomikos šakas:

  • Jūrinė pramonė,
  • Energetika;
  • Transportas
  • Gyvybės mokslai.

Pagrindinis įgyvendinantis partneris -VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Klaipėda.

Konferencijos data - 2014.09.23 d.

Konferencijos vieta: viešbutis „Aurora", Nemuno g. 51, Klaipėda.

Konferencija vyks anglų kalba.

Kvietimą į konferenciją rasite čia...

Daugiau informacijos: www.east-link.eu

Atkreipiame dėmesį, kad Jūs taip pat turite galimybę dalyvauti Verslo kontaktų mugėje, kuri vyks rugsėjo 24 d. 15 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (Herkaus Manto g. 84-101).

Registraciją į kontaktų mugę rasite nuoroda http://www.east-link.eu/en/b2b_matchmaking_2014/

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?