Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinė mokslo ir technologijų plėtros programų agentūra (TPA) rengia Atvirų durų dieną

2009-10-06

2009 m. spalio 20 d. Tarptautinė mokslo ir technologijų plėtros programų agentūra (TPA) kviečia 7BP, EUREKA, EUROSTARS, COST, BONUS programų projektų koordinatorius, partnerius, mokslo institucijų ir įmonių vadovus bei darbuotojus (taip pat dalyvavusius 5BP, 6BP projektuose) atvykti į susitikimus, kurių metu bus galima pateikti visus rūpimus klausimus ir gauti individualias konsultacijas.

Žvelgiant į tolimą perspektyvą, TPA ypač kviečia jaunuosius mokslininkus ir universitetų vyresniųjų kursų studentus.  Apsilankę TPA galėsite plačiau susipažinti su jos veikla, pateikti klausimų Jus dominančiomis temomis, gauti TPA leidžiamų leidinių.Renginio metu bus demonstruojami Europos Komisijos mokomieji filmai apie dalyvavimą ES programose.

Dalyvavimas atvirų durų dienos konsultacijose yra nemokamas.

Svečiai agentūroje (A. Goštauto g. 12-219, Vilniuje) bus laukiami nuo 8:00 iki 11:30 val.

Daugiau informacijos galite sužinoti tel. 8 5 2127434, el. p. saulius.lapienis@tpa.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?