Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinės konferencijos dėmesio centre - regionų vystymasis ir socialinė gerovė

2017-05-16

Tarptautinės konferencijos dėmesio centre - regionų vystymasis ir socialinė gerovė


Gegužės 19 d. uostamiestyje vyks tarptautinė konferencija „Regionų vystymasis ir socialinė gerovė: problemos ir sprendimai" (Regional Development and Social Welfare: Problems and Solutions). Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - šio jau dvyliktą kartą organizuojamo renginio partneris.

Konferencijos tikslas - skatinti socialinių mokslų tyrimų aktualizaciją, atskleidžiant socialinių mokslų įtaką regioninei plėtrai ir gerovės visuomenei.


Konferencijos kryptys:


* Ekonomika

* Vadyba

* Politikos mokslai ir viešasis administravimas

* Sociologija, Medijos ir komunikacija

* Socialinė geografija ir regionalistika


Konferencijoje bus nagrinėjami skirtingų sričių mokslininkų iš skirtingų šalių požiūriai į regioninę plėtrą ir gerovės visuomenę.

Oficiali konferencijos kalba - anglų.

Konferenciją organizuoja KU Socialinių mokslų fakultetas.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite ČIA.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?