Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinį bendradarbiavimą skatinančios iniciatyvos

2013-02-08

Šių metų vasario mėnesį buvo paskelbtas Baltijos Jūros regiono naujas kvietimas „Inovacijų ekspresas" skirtas paskatinti šio regiono įmonių tinklus ir klasterius bendradarbiauti kuriant inovacijas, taip pat šiuo metu galioja tarptautinės programos "Eurostars" kvietimas, skatinantis kurti inovacijas ir mokslo bei verslo bendradarbiavimą.

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) organizuoja seminarą pristatanti šias iniciatybas skatinančias inovacijas ir tarptautinį bendradarbiavimą, kvietimų taisykles, finansavimo galimybes, bei reikalavimus paraiškoms. Seminaras bus naudingas tiek verslininkams, tiek mokslininkams bei tyrėjams, kurie ieško tarptautinių partnerių, ateityje norėtų dalyvauti tarptautinėse programose, diegia inovacijas, jų pagalba kuria naujus produktus, tobulina paslaugas.

Dalyvavimas seminare - nemokamas.

Renginys vyks:

Vilniuje - vasario19 d. 9.30 val. Agentūros salėje (A.Goštauto g. 12, Vilnius)

Registracija į renginį ir daugiau  informacijos: 

http://www.mita.lt/lt/renginiai/agenturos_renginiai/tarptautini_bendradarbiavima_skatinancios_iniciatyvos/

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?