Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinis ekonomikos forumas "ATVIRAS MIESTAS IDĖJOMS IR INOVACIJOMS"

2011-05-19

Mokslo ir technologijų parkas TECHNOPOLIS ir VšĮ „Eksportuojanti Lietuva" kviečia Jus dalyvauti tarptautiniame ekonomikos forume "ATVIRAS MIESTAS IDĖJOMS IR INOVACIJOMS", kuris vyks Kaune 2011 m. gegužės 20 d. tarptautinių Hansa dienų metu viešbučio Park Inn konferencijų centre.

Tarptautinės Hansa dienos yra organizuojamos kasmet vis skirtinguose Hansa sąjungai priklausančiuose miestuose. Šis renginys pritraukia tūkstančius dalyvių iš įvairių Europos šalių: Vokietijos, Nyderlandų, Belgijos, Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Lenkijos, JK, Prancūzijos, Islandijos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Lietuvos. 2011-ųjų metų Hansa dienos vyks Kauno mieste, kuriam šis festivalis bus didžiausias istorijoje (plačiau apie Hansa dienas internete: http://www.hanzakaunas.lt/ ).

Šiais metais Hansa dienų metu, šalia kitų tradicinių Hansa renginių, vyks ir kasmetine tradicija tampantis tarptautinis ekonomikos forumas, kuris yra skirtas regionų ekonominio augimo skatinimo per inovacijas ir bendradarbiavimą problematikai nagrinėti. Forume dalyvaus pranešėjai iš įvairių Hansa sąjungai priklausančių miestų ir nagrinės aktualias šiems miestams problemas, pristatys sėkmingos patirties atvejus. Bus analizuojami inovacinių veiklų pobūdžio pokyčiai ir perspektyvos; aptariamos naujos inovacijų kūrimo tendencijos, aplinkos ir modeliai; vartotojų įtraukimo į inovacijų procesą perspektyvos; regionų/miestų kompetencijų išgryninimo ir panaudojimo potencialas; regionų/miestų kūrybinio potencialo išnaudojimas ir kitos aktualios atvirųjų inovacijų temos; taip pat bus gvildenamos šiuolaikinių miestų kultūrinio, istorinio, bendradarbiavimo potencialo išnaudojimo pasitelkiant Hansa lygą perspektyvos (žr. programą čia...). Pranešimus skaitys Vokietijos, Suomijos, Švedijos, Estijos, Jungtinės Karalystės, Rusijos, Nyderlandų ir Lietuvos pranešėjai. Forumą moderuos Prof. habil. Dr. Robertas Jucevičius (sesija Nr.1) ir Prof. habil. Dr. Thomas Baaken (sesija Nr.2).

Ekonomikos forumas taip pat skirtas jaunimo įsitraukimui į šiuolaikinių miestų problemų sprendimą, vystymąsi ir plėtrą skatinti. Forumo metu vyks ekspozicija, kurioje bus pristatomos Mokslo ir technologijų parko „Technopolis" kartu su Kauno miesto savivaldybe bei aukštosiomis mokyklomis organizuojamo studentų idėjų konkurso „IDĖJA MANO ATEITIES MIESTUI" darbai.

Maloniai kviečiame Jus iki gegužės 16 d. registruotis http://www.technopolis.lt/ekonomikosforumas/  ir dalyvauti tarptautiniame ekonomikos forume „ATVIRAS MIESTAS NAUJOMS IDĖJOMS IR INOVACIJOMS". Daugiau informacijos: Aistė Vaišnorė tel.: (37) 211381, registration@technopolis.lt .

Greta forumo taip pat vyks ir verslo įmonių bendradarbiavimo renginys, bus organizuojami teminiai susitikimai pagal išreikštus Lietuvos ir užsienio kompanijų bendradarbiavimo interesus ir poreikius (žr. programą prisegtuke). Partnerių ieškančias verslo įmones kviečiame registruotis iki gegužės 9 d. ir dalyvauti renginyje (registracija http://www.technopolis.lt/ekonomikosforumas/registration-form/). Daugiau informacijos: Edmundas Cylikas tel.: (37) 201491, cylikas@chamber.lt .

Iki susitikimo forume!

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?