Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinis forumas ir paroda Maskvoje "Aukštosios technologijos XXI amžiuje" 2012 m.

2012-03-01

Maskvos prekybos rūmai kviečia dalyvauti tarptautiniame forume ir parodoje "Aukštosios technologijos XXI amžiuje", kurie vyks 2012 m. balandžio 17 -19 d, Maskvoje.

Įvairios tiesioginio ir neakivaizdinio dalyvavimo formos, sąlygos ir paraiškos su kainomis yra pateiktos šio forumo bei parodos tinklalapyje www.vt21.ru.

Organizatoriai kviečia dalyvauti Rusijos ir užsienio šalių aukštųjų technologijų įmones, mokslo centrus, aukštąsias mokyklas ir kt.organizacijas.

Vien tik apsilankymas parodoje specialistams yra nemokamas, užpildžius anketą nurodytame tinkalapyje elektroniniam bilietui gauti.

 Norintys dalyvauti šiame renginyje turi užpildyti tinklalapyje www.vt21.ru  atitinkamas paraiškas bei kreiptis tiesiai į jame nurodytus organizatorius.

Daugiau informacijos rasite čia...

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?