Apie mus :

Naujienos

 

TARPTAUTINIS FORUMAS “S2B: MOKSLAS VERSLUI: TYRIMAI, ŽINIOS IR INOVACIJOS”

2014-11-07

Naujos kartos mokslo ir verslo klasteris drauge su Socialinių mokslų kolegija inicijuoja tarptautinį inovacijų ir tyrimų sklaidos forumą "S2B - Mokslas verslui: tyrimai, žinios ir inovacijos", kuris vyks 2014 m. lapkričio mėn. 19 - 20 dienomis Socialinių mokslų kolegijoje, Klaipėdoje.

Šiuo Forumu siekiama skatinti mokslinių tyrimų institucijų ir verslo įmonių sąveiką, keitimąsi idėjomis, naujų žinių ir inovacijų sklaidą bei pritaikomumą ekonomikoje ir visuomenėje. Forume dalyvaus mokslo, verslo, nevyriausybinio sektoriaus, asociacijų, klasterinių organizacijų vadovai, pranešimus skaitys aukštojo mokslo ir tyrimų institucijų atstovai, inovacijų ir verslo profesionalai iš Lietuvos, Prancūzijos, Lenkijos, Latvijos, Gruzijos, Kanados. Svarus dėmesys forumo metu bus skiriamas verslo ir valstybės institucijų bendradarbiavimui, bendrų tyrimų ir inovacijų projektų iniciatyvoms, siekiant plėtoti technologijų ir inovacijų perkėlimą bei naujų žinių pritaikymą praktikoje.

Forumo data: 2014-11-19 d. ir 2014-11-20 d.

Forumo vieta: Socialinių mokslų kolegija, Nemuno g. 2, Klaipėda

Forumo kalba: anglų kalba.

Forumo programą rasite čia...

Maloniai kviečiame dalyvauti Forume.

Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis į Redą Mikalauskaitę, tel. nr. 8-46 39 73 85, el. paštu inter@smk.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?