Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinis seminaras "Air pollution from ships in Baltic sea and harbours"/ "Oro tarša iš laivų Baltijos jūroje ir uostuose"

2013-06-03

Klaipėdos universitetas kviečia Jus dalyvauti organizuojamame tarptautiniame seminare "Air pollution from ships in Baltic sea and harbours"/ „Oro tarša iš laivų Baltijos jūroje ir uostuose".

Seminaras rengiamas pagal tarptautinio projekto "Baltic Sea cooperation for reducing ship and port emissions through knowledge and innovation-based competitiveness" (BSR InnoShip) veiklos planą, jo metu bus pristatyti pagrindiniai šio projekto rezultatai bei moksliniai pranešimai aktualiais jūrų transporto aplinkosaugos klausimais.

Pranešimus seminare skaitys vedantieji šios srities specialistai iš Suomijos, Švedijos, Lenkijos ir Latvijos, Klaipėdos universiteto ir KTU mokslininkai bei Lietuvos ir Latvijos jūrinio komplekso atstovai, vyks atvira diskusija dalyvius interesuojančiais klausimais.

Seminaras nemokamas.

Seminaras vyks š.m. birželio 7 d. 9 val. Klaipėdoje, viešbutyje „Amberton Klaipeda" (Naujojo sodo g. 1., Konferencijų salė VIP, K-Centro 20 aukštas).

Seminaro kalba - anglų.

Seminaro programą rasite čia...

 

Detalesnė informacija el.paštu: renata.strazdauskiene@ku.lt

Lauksime Jūsų atvykstant!

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?