Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinis seminaras technologijų perdavimo ir intelektinės nuosavybės komercializavimo klausimais

2011-11-03

Tarptautinis seminaras technologijų perdavimo ir intelektinės nuosavybės komercializavimo klausimais

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras kartu su Pasauline intelektinės nuosavybės organizacija ir Vilniaus Gedimino technikos universitetu š. m. lapkričio 8 d. kviečia į tarptautinį seminarą technologijų perdavimo ir intelektinės nuosavybės komercializavimo mokslo ir studijų institucijose klausimais.

Seminaras skirtas mokslo ir studijų institucijų, verslo atstovams, patentiniams patikėtiniams bei kitiems technologijų perdavimu ir intelektinės nuosavybės apsauga besidomintiems asmenims. Seminare bus pristatomos Lietuvos mokslo ir studijų institucijų problemos bei tarptautinė patirtis technologijų perdavimo ir intelektinės nuosavybės komercializavimo srityje. Pranešimus seminare skaitys Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos, Kauno technologijos universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Vilniaus universiteto bei Saulėtekio slėnio atstovai.

Seminaro vieta: Pylimo g. 26/1, Vilnius (salė Vilniaus Gedimino Technikos universiteto Architektūros fakultete). Seminaro metu bus užtikrintas sinchroninis vertimas iš anglų į lietuvių kalbų.

Maloniai kviečiame Jūsų organizacijos atstovus dalyvauti seminare. Dalyvaujančius asmenis prašome registruotis elektroniniu paštu Vaiva.Laukaitiene@vgtu.lt  arba telefonu (8 5) 274 4953.

Seminaro programą rasite čia...

Šaltinis: www.vpb.lt  

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?