Apie mus :

Naujienos

 

TEDx Binnenhof kūrybingų verslininkų idėjų konkurso nacionalinė atranka

2015-07-28

Ūkio ministerija kviečia verslininkus iki š. m. rugsėjo 25 d. teikti paraiškas dalyvauti Europos Komisijos kartu su nevyriausybine organizacija TEDx Binnenhof (Nyderlandai) inicijuojamame kūrybingų verslininkų idėjų konkurse ir pristatyti savo originalias, inovatyvias verslo idėjas, kurios galėtų tapti pavyzdžiu visai Europai ir pasauliui.

Šiame konkurse visos Europos Sąjungos valstybės narės atrinks po vieną nacionalinį kandidatą, iš kurių 2015 m. lapkričio 18-20 d. Liuksemburge vyksiančios Mažųjų ir vidutinių įmonių asamblėjos metu komisija išrinks 10 finalininkų. Visi 10 finalininkų 2016 m. kovo 31 d. dalyvaus finaliniame renginyje Hagoje, kur bus paskelbtas nugalėtojas.

Konkurse gali dalyvauti verslininkai ir įmonių atstovai, kurie galėtų trumpo pristatymo metu (3-5 min.) efektyviai ir įtikinamai pristatyti savo idėją auditorijai anglų kalba. Rengiant pristatymus kandidatai turėtų vadovautis TEDx renginių metu vykstančių pristatymų formatu.

Kandidatai į nacionalinę atranką turi:

1. Nufilmuoti savo 3-5 min. trukmės pristatymus anglų kalba ir patalpinti interneto svetainėje www.youtube.com. Pristatymą turi atlikti vienas asmuo.

2. Užpildyti paraiškos formą (word ir pdf formatais), paraiškoje pateikiant nuorodą į nufilmuotą prisistatymą ir pateikti Ūkio ministerijai iki 2015 m. rugsėjo 25 d. el paštu: tomas.lavisius@ukmin.lt.

Kandidatų prisistatymus įvertins komisija, sudaryta iš Ūkio ministerijos, TEDx Vilnius ir VšĮ „Versli Lietuva" atstovų. Dešimt geriausių prisistatymų autorių pateks į nacionalinės atrankos finalą ir bus pakviesti atlikti savo pristatymus komisijai, kuri išrinks nacionalinės atrankos nugalėtoją. Finalinis nacionalinės atrankos etapas įvyks iki 2015 m. spalio 20 d. Įmonės / asmenys, patekę į nacionalinės atrankos finalą, apie tikslią finalinio atrankos etapo datą ir vietą bus informuoti individualiai.

Nacionalinės atrankos laimėtojui (vienam asmeniui) Europos Komisija apmokės kelionės į Liuksemburgą ir apgyvendinimo išlaidas. 10 finalininkų Europos Komisija taip pat bus apmokės kelionės ir apgyvendinimo Hagoje išlaidos.

Daugiau informacijos apie konkursą rasite TEDx Binnenhof tinklalapyje: http://ideasforeurope.com

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?