Apie mus :

Naujienos

 

Ūkio ministerija kviečia pretenduoti dėl paramos žaliosioms inovacijoms

2015-02-27

Ūkio ministerija kviečia ne tik smulkias ir vidutines, bet ir dideles Lietuvos įmones, norinčias diegti žaliąsias inovacijas, teikti paraiškas gauti paramą pagal papildomą Žaliosios pramonės inovacijų programos Partnerystės projektų schemos kvietimą.

Kvietimo suma - 1,5 mln. eurų. Paramą numatoma skirti veikloms, susijusioms su naujų aplinkosauginių technologijų kūrimu ar esamųmodernizavimu ir su naujų inovatyvių aplinkosauginių technologijų įsigijimu ir diegimu Lietuvos įmonėse.

Šiuo papildomu kvietimu išplėstos ir projektui skiriamo finansavimo ribos. Siekiant paskatinti daugiau Lietuvos įmonių pasinaudoti parama, ji bus teikiama ir naujai inovatyviai programinei, technologinei ir gamybinei įrangai įsigyti ir diegti. Tačiau ši įranga turėtų prisidėti sprendžiant atliekų šalinimo problemas, didinti gamtos išteklių panaudojimo efektyvumą, sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Vienam projektui įgyvendinti įmonė gali gauti paramą nuo 170 tūkst. eurų iki 1,5 mln. eurų. Įmonėms bus kompensuojama iki 60 proc. įgyvendinamų projektų vertės. Norintieji gauti paramą paraiškas turėtų pateikti Centrinei projektų valdymo agentūrai (CPVA) iki 2015 m. balandžio 13 dienos.

Daugiau informacijos rasti galite čia...

Šaltinis: www.verslilietuva.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?