Apie mus :

Naujienos

 

Ūkio ministerija skelbia verslo ir mokslo partnerystės konkursą

2011-10-04

Ūkio ministerija, siekdama skatinti inovacijų kūrimą, populiarinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, mokslinių tyrimų plėtrą ir jų pritaikymą versle, šiais metais pirmą kartą organizuoja verslo ir mokslo partnerystės konkursą ir kviečia teikti paraiškas.

„Sėkmingas verslo ir mokslo bendradarbiavimas skatina inovacijų sklaidą, o jų panaudojimas versle didina šalies konkurencingumą, eksportą ir daro teigiamą įtaką ūkio plėtrai. Todėl norime įvertinti efektyvų verslo ir mokslo bendradarbiavimą ir taip paskatinti inovacijų kūrimą ir diegimą Lietuvoje", - sako ūkio viceministras dr. Mindaugas Petrauskas.

Konkurso nugalėtojas nominacijai „Verslo ir mokslo partnerystė 2011" bus paskelbtas ir apdovanotas per Ūkio ministerijos organizuojamą kasmetinę tarptautinę inovacijų konferenciją lapkričio 10 d. Konkurso nugalėtojui bus įteiktas diplomas ir specialiai šiam renginiui sukurtas prizas.

Paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į verslo ir mokslo partnerystę, naujų gaminių ar paslaugų pateikimą į rinką, jų inovatyvumą, veiklos rezultatus bei perspektyvas.

Norintys dalyvauti konkurse turi pateikti užpildytas paraiškos formas iki 2011 m. spalio 28 d. el. pašto adresu vmb@ukmin.lt arba faksu 8 706 64 762. Paraiškos formą rasite Ūkio ministerijos interneto svetainėje adresu http://www.ukmin.lt/lt/apdovanojimai/partneryste/index.php/ .

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?