Apie mus :

Naujienos

 

Ūkio ministerijoje vyks verslo klubas - diskusija "Kodėl Kinija - patirtis ir galimybės Lietuvos verslui "

2010-04-30

Gegužės 5 d. 13.30 val.Ūkio ministerija, VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" ir Lietuvos - Kinijos prekybos asociacija kviečia į verslo klubą - diskusiją „Kodėl Kinija-patirtis ir galimybės Lietuvos verslui".

Šis renginys organizuojamas, siekiant suburti Lietuvos verslo bendruomenę, turinčią darbo su kinais patirties ir aptarti dvišalio ekonominio bendradarbiavimo klausimus bei Lietuvos verslo plėtros galimybes Kinijoje.

Diskusijoje dalyvaus ir pranešimus pristatys Lietuvos įmonių bei verslo organizacijų vadovai, konsultantai, rinkos ekspertai bei lietuviai, gyvenantys Kinijoje. Renginyje bus dalinamasi patirtimi, aptariami praktiniai verslo Kinijoje aspektai, rinkos ypatumai, pagrindinės verslininkų daromos klaidos, perspektyviausi sektoriai bei nišos Lietuvos įmonėms, diskutuojama kultūriniais bei teisiniais klausimais.

Renginys vyks LR Ūkio ministerijos 212 salėje, Gedimino 38/2, Vilnius.

Maloniai kviečiame Jūsų įmonės atstovą dalyvauti renginyje, diskutuoti ir pasidalinti savo patirtimi apie pažintį su šia rinka bei darbo su kinų verslininkais ypatumus.

Apie savo dalyvavimą prašome pranešti VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" vyr. projektų vadovei Jelenai Suchodumcevai, el.p. jelena@enterpriselithuania.com, tel. (8-5) 219 4317 ar faksu (8-5) 212 0160, atsiunčiant įmonės pavadinimą ir dalyvio kontaktinius duomenis iki š.m. gegužės 4 d.

Dalyvavimas verslo klube - diskusijoje nemokamas. Dalyvių skaičius ribotas.

 

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?