Apie mus :

Naujienos

 

Ūkio ministras dalyvauja Pasaulio ekonomikos forumo viršūnių susitikime Dohoje

2010-05-31

Gegužės 30-31 d. ūkio ministras Dainius Kreivys dalyvauja Kataro mieste Dohoje vykstančiame Pasaulio ekonomikos forumo organizuojamame viršūnių susitikime.

Dvi dienas truksiančiame renginyje susirinkę daugiau nei 500 politikų, mokslininkų ir verslininkų iš viso pasaulio aptaria svarbiausias šių dienų pasaulinės ekonomikos problemas ir vystomo tendencijas, kuriomis siekiama darnios globalios plėtros.

Ministras pakviestas kalbėti dviejose renginio sesijose. Vakar jis dalyvavo interaktyvioje sesijoje, skirtoje globalaus ekonominio bendradarbiavimo perspektyvoms aptarti, šiandien - neformalioje diskusijoje monetarinės sistemos reformos klausimais.

 

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?