Apie mus :

Naujienos

 

Už Klaipėdą dviračius mins skirtingų profesijų atstovai

2014-05-12

 

 

Tarptautinis projektas „Europos dviračių iššūkis 2014" įgauna vis didesnį pagreitį. Pirmąsyk jame dalyvaujanti Klaipėda be kovos nepasiduos - už savo miestą minti raginami skirtingų profesijų atstovai, studentai, šeimos.

32 Europos miestų varžytuvės vyksta iki gegužės 31 d. Siekiant jose "sugeneruoti" kuo daugiau kilometrų ir kuo didesnį dalyvių būrį Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras gegužės 19-25 d. organizuoja akciją "Minam už Klaipėdą!". Kiekvieną darbo dienos vakarą 19 val. įvairių įstaigų, organizacijų, įmonių atstovai bus kviečiami rinktis prie Vasaros estrados bei drauge važiuoti iki Girulių ir atgal.

„Visa, ko reikia, norint kovoti už Klaipėdos garbę šiame projekte - dviratis ir išmanusis telefonas. Būsimų dalyvių prašome jau dabar prisijungti prie miesto komandos interneto svetainėje www.ecc2014.eu ir į savo išmaniuosius telefonus parsisiųsti nemokamą programėlę „Endomondo", kurios būtina nepamiršti įsijungti važiuojant", - akcentavo Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro direktorė Jūratė Grubliauskienė.

Anot organizatorių, „Minam už Klaipėdą!" - tai ne tik sveikas azartas, bet ir galimybė neformalioje aplinkoje pabendrauti su kolegomis, kurti gražias savo kolektyvo tradicijas. „Kokia gi iškyla be vaišių? Prieš sėsdami ant dviračio nepamirškite didelio arbatos termoso bei užkandžių. Taip pat visuotinių važiavimų dalyvius kviečiame pagalvoti ir apie savo grupės įvaizdį - pasipuoškite vienodais marškinėliais, kepuraitėmis, būkite originalūs ir matomi", - šypsojosi J. Grubliauskienė.

Gegužės 19 d. visuotinai už Klaipėdą mins švietimo darbuotojai, gegužės 20 d. - medikai, 21 d. - policijos pareigūnai, 22 d. - Valstybinio jūrų uosto direkcijos ir uosto įmonių darbuotojai, 23 d. - Klaipėdos mokslo ir technologijų parko komanda drauge su studentais.

Savaitgalis ant dviračių gegužės 24-25 d. dedikuotas šeimoms. Jos taipogi bus kviečiamos rinktis prie Vasaros estrados, skirsis tik starto pradžios laikas - klaipėdiečių būrys link Girulių pajudės 13 val.

Baigiamasis akcijos akcentas - visuotinis miesto politikų ir mero Vytauto Grubliausko važiavimas į savivaldybės tarybos posėdį gegužės 29 d.

„Europos dviračių iššūkyje 2014" dalyvaujančios Klaipėdos komandos gretose dabar yra apie 200 narių, kurių bendroje sąskaitoje - apie 5,6 tūkst. dviračiais nuvažiuotų kilometrų.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?