Apie mus :

Naujienos

 

Vaikams ir paaugliams - "Hour of Code"

2016-12-06

Vaikams ir paaugliams - "Hour of Code"

Klaipėda pasiruošusi švęsti ir šviesti rytojaus technologijų kūrėjus! Tau 6-14 metų? Prisijunk prie pasaulinės "Hour Of Code" iniciatyvos ir su daugiau nei 100 milijonų bendraminčių iš viso pasaulio švęsk technologijas.

Vakarų Lietuvos inovatorius buriančiame Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vienai valandai subursime 140 jaunųjų klaipėdiečių. Kartu su Elza, Star Wars ar Minecraft herojais išbandysime smagias ir vis tobulėjančias programavimo užduotis!

Dalyviams talkins nuostabūs rytojaus technologijas kuriantys mentoriai ir jas išradingai naudojančios įmonės. Renginys - NEMOKAMAS.

Būtina registracija:

https://www.eventbrite.com/e/hour-of-code-klaipeda-tickets-29639937852

BŪTINA PATIEMS ATSINEŠTI PLANŠETINĮ ARBA NEŠIOJAMĄJĮ KOMPIUTERĮ.

Užsiėmimo trukmė - 1h. Vieno užsiėmimo metu subursime 140 vaikų. Kyla klausimų? Susisiekite: hourofcode@bitbyte.lt

Renginio pradžia 11:00.

Mentorių susibūrimo laikas: 10:00-12:30.

Daugiau apie pasaulinę iniciatyvą: www.hourofcode.com

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?