Apie mus :

Naujienos

 

Vaizdo konferencijoje - apie verslo galimybes Estijoje

2010-01-22

Kitą savaitę, sausio 28 d., Lietuvos ambasadoje Taline organizuojama konferencija „Estijos verslo aplinkos perspektyvos", skirta Estijos ekonominei situacijai ir verslo perspektyvoms pristatyti.

Pasak renginį organizuojančio Lietuvos komercijos atašė Estijoje Mindaugo Pauliuko, ši konferencija unikali tuo, kad konferencinio vaizdo ryšiu ji bus transliuojama Vilniuje ir Kaune. Todėl Lietuvos verslininkai ir visi besidominantys ekonomine padėtimi Estijoje turės galimybę dalyvauti joje neatvykę į Taliną.

Konferencijoje pranešimus apie šalies ekonomiką, verslo sąlygas, Europos Sąjungos paramą, verslo finansavimą skaitys Estijos ekonomikos ir komunikacijų ministerijos, Estijos pramonės ir prekybos rūmų, bankų, įmonių atstovai.

Š.m. sausio 28 d. 15:30 val. konferencija bus transliuojama:

Vilniuje: Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje (Saulėtekio al. 22, 204 kab.);
VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parke (J. Galvydžio g. 5/Žygio g. 96, 203 kab.).

Kaune: Verslo lyderių centre (BLC) (K. Donelaičio g. 62 / V. Putvinskio g. 53, didžioji konferencijų salė, 5 aukštas).

Konferenciją, skirtą Estijos verslo aplinkai pristatyti, taip pat bus galima stebėti internetu adresu www.tradeestonia.lt. Norintys dalyvauti konferencijoje Vilniuje arba Kaune apie savo dalyvavimą turėtų pranešti Lietuvos komercijos atašė Estijoje M.Pauliukui elektroniniu paštu pauliukas@tradeestonia.lt.

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?