Apie mus :

Naujienos

 

Vakarų Lietuvos akademinis jaunimas raginamas tapti versliais konkurse „Užaugink verslo idėją 2014“

2014-01-31

Asociacijos „Mano miestas Klaipėda" jau penktus metus iš eilės organizuoja jaunatviškai veržlų ir energingą bei jau tradicija tapusį konkursą „Užaugink verslo idėją 2014"!

Asociacijos „Mano miestas Klaipėda" jau penktus metus iš eilės organizuoja jaunatviškai veržlų ir energingą bei jau tradicija tapusį konkursą „Užaugink verslo idėją 2014"!

Kasmet šis verslumo konkursas suburia perspektyvų ir veiklų Vakarų Lietuvos regiono akademinį jaunimą rezultatyviam bendradarbiavimui kartu su iniaciatyviais verslo pasaulio lyderiais.

Kaip ir praėjusiais metais, jubiliejinis „Užaugink verslo idėją 2014" konkursas bus pagrįstas Harvardo universiteto metodika - „verslo užduotys" (angl. - the business case). Jo metu komandos spręs realias įmonių situacijas (problemas) ir ieškos novatoriškų sprendimo idėjų, apčiuopiamų verslo galimybių.

Verslumo konkurso „Užaugink verslo idėją 2014" renginių datos:

REGISTRACIJA 2013.12.09-2014.02.15
LEDLAUŽIS 2014.02.22
ATRANKINIS TURAS 2014.03.13
NAUJIENA! Start'up vieno vakaro forma 2014.03.27
Seminarai/mokymai/konsultacijos 2014.03.17-2014.04.05
FINALAS 2014.04.10

Visus norinčius dalyvauti šiame konkurse prašome aktyviai registruotis bei pildyti registracijos anketą, esančią www.mmk.lt puslapyje iki vasario 15-osios!

Kviečiame Jus aktyviai prisidėti prie šios iniciatyvos ir nepraleisti puikios progos įgyti naujų žinių, potyrių, praktikos ir smagiai praleisti laiką su bendraminčiais!

Daugiau informacijos:

Konkurso „Užaugink verslo idėją" organizatoriai
Konkurso „Užaugink verslo idėją" komunikacijos atstovė Eglė Sakutienė
Konkurso „Užaugink verslo idėją" darbo grupės vadovė Indrė Razbadauskaitė Tel. 8612 48728
El. p.: uvi@mmk.lt www.mmk.lt facebook/uzauginkversloideja

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?